Tellimise tingimused.

Tellimisel on ettemaks 30 €. Peale tellimise kinnitamist ehk ettemaksu tasumist Helle Tiismus OÜ kontole nr. EE187700771002278855 (LHV), jõuab parukas Tallinna 7-14 päevaga. Seejärel saate arve, millest on ettemaks 30 € maha arvatud, ning peale arve tasumist saadan paruka välja. Hinna sees on Smartposti või Post24 pakiautomaadi kulu. Lisatasu eest on võimalik pakk kulleriga koju tellida.

Kui parukas millegipärast ei sobi, näiteks mudeli või värvitooni poolest, siis on võimalik see tagastada kolme päeva jooksul peale kätte saamist ja soovi korral uus tellida (Ühekordne vahetus on võimalik ilma tellimuse lisakuludeta, kolmanda paruka tellimise puhul lisandub tellimise täitmise kulu). Tagastatav parukas peab olema originaalpakendis ja silt küljes ning samamoodi pakitud nagu tootja poolt väljastati, muul juhul ei ole võimalik seda tagastada. Kui parukat on kammitud, kantud, lõigatud või muul viisil stiili muudetud, siis ei saa seda enam uueks lugeda ega tagastada. Kui parukal on tubaka, lõhnaõli või mõni muu lõhn küljes, siis ei ole seda samuti võimalik tagastada. Paruka tagastamine toimub tellija kulul ja vastutusel.

Kui Te millegipärast loobute paruka väljaostust, siis ettemaks ehk tellimuse täitmisega seotud kulud ei kuulu tagastamisele.


Kõik küsimused on teretulnud.

Lugupidamisega,
Helle Tiismus